/Files/images/klpart/7047.gif

Матеріально-технічна база
КДНЗКТ №13 "Берізка"


Територія закладу і розташовані на ній будівля та інші приміщення відповідають вимогам Закону України «Про пожежну безпеку», Закону України «Про дошкільну освіту», Положенню про дошкільний навчальний заклад, а також відповідають всім санітарним нормам і правилам.
Будівля закладу двоповерхова з білої цегли, забезпечена централізованим опаленням, водопровідною мережею та електромережею.
У період низької наповнюваності дошкільних закладів усього міста, у КДНЗКТ №13 «Берізка» поступово було проведено реконструкцію групових приміщень під стаціонарні спальні. Таким чином у закладі з’явилося ще 3 групи з окремими спальнями. Решта вивільнених приміщень, шляхом реконструкції, переобладнано під навчальні приміщення: фізкультурний зал, фітобар для аромотерапії, логопедичний кабінет та кабінет практичного психолога. Також у закладі є музична зала, 3 медичних кабінети (кабінет старшої медичної сестри, кабінет щеплень та ізолятор), спортивний та ігрові майданчики.
Групи ізольовані одна від одної і від адміністративно-господарських приміщень.
У будівлі забезпечується температурний, повітряний та світовий режими.
Група для дітей раннього віку розташована на першому поверсі і має окремий вихід. Групові приміщення для дітей дошкільного віку розташовані як на першому так і на другому поверхах. До складу груп входять: приймальня, ігрова, спальня, туалет, буфетна з водонагрівачем (придбаним за рахунок добровільних спонсорських внесків батьків). Усі приміщення пов’язані між собою. Кожна група має запасний вихід згідно з вимогами «Правил пожежної безпеки».
Ігрові кімнати поділено на окремі зони. Кожна зона оснащена відповідним обладнанням, яке використовується за призначенням.
Основні приміщення мають природне освітлення та забезпечені вентиляційною системою.
Кожна вікова група має окремий майданчик із зеленими насадженнями, павільйон, столи, лавки, фізкультурне обладнання, створено умови для ігор з піском та водою.
Харчоблок, пральня забезпечені усім необхідним для роботи обладнанням, яке знаходиться у належному стані і систематично оглядається.
Спортивна зала та спортивний майданчик обладнані необхідним спортивним устаткуванням та інвентарем.
Уся територія закладу огороджена залізним парканом.
Озеленення території складає близько 50% усієї території закладу; постійно поновлюється деревами, кущами та квітами.
У закладі функціонує інвентаризаційна комісія, яка здійснює своєчасний інвентаризаційний облік та списання, згідно з чинним законодавством.
Дошкільний заклад повністю забезпечений протипожежним інвентарем: вогнегасниками, протипожежними рукавами, пожежними щитами. Розроблені плани евакуації дітей та персоналу на випадок пожежі, оформлено наочність з цього питання.
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.