Досягнення КДНЗКТ №13 "Берізка"


2009 р.- I місце у міському конкурсі талантів "Місс Аліса" серед дошкільних навчальних закладів міста.
2010 р. - ІІ місце у міському конкурсі талантів "Місс Аліса" серед дошкільних навчальних закладів міста.
2011 р. - презентація посібника "Весела абетка прав дитини" (з правового виховання дошкільників) на обласній педагоічній ярмарці "Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини".
2012 р- Вихователь Андрієвська А.С. приймала участь в обласному конкурсі «Вихователь року -2012». Представила свої розробки: «Скарбничка цікавої гри» з використанням елементів інноваційних технологій у роботі з казкою і посібник-гру «Веселі цікавинки для маленької дитинки», де розкрила питання щодо створення умов для активної пізнавальної та творчої діяльності дітей.
2013 р. - обласний конкурс малюнка «Безпечна країна очима дитини» ,міський конкурс дитячої творчості «Новорічні фантазії чарівними рученятами дітей» (грудень 2012, І місце), міський семінар з впровадження в роботу з старшими дошкільниками програми «Впевнений старт» по підготовці до навчання у школі, міський конкурс «Вихователь року 2013» (лютий 2013), республіканський конкурс журналу «Жирафа-Рафа» (лютий 2013), міський конкурс «Веселі старти» з елементами футболу (червень 2013)
В листопаді 2013 року заклад приймав участь у проведенні міського засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів старших груп круглого столу за темою «Забезпечення наступності та взаємодії між дошкільною та початковою освітою» на базі ЗНЗ №1 ім. Шевченко». В березні 2014 року на базі ЗНЗ №1 відбулося ще одне засідання круглого столу «Забезпечення наступності та взаємодії між дошкільною та початковою освітою», де педагоги нашого закладу прийняли активну участь. Вихователь Гуржій Л.В. представила свій проект «Чарівні кубики Д’єнеша», з метою ознайомлення та довела присутнім ефективність використання даного проекту у підготовці дітей до школи з логіко-математичного розвитку. Вихователь-методист Білоцерковська В.В. представила презентацію, детально ознайомив присутніх з Законом України «Про дошкільну освіту».
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.